V případě, že chcete grafiku použít například v prezentaci nebo na sociálních sítích, hlavní infografika může obsahovat příliš mnoho textu a malé písmo. Níže jsou k dispozici dílčí infografiky, které obsahují dílčí části hlavní infografiky rozdělené na logické a graficky upravené části.
Stanice imisního monitoringu jsou místa, kde jsou měřeny imise, tedy úroveň vnějšího znečištění ovzduší. Tyto stanice se mohou lišit jak svým vzhledem a způsobem měření a jsou také klasifikovány do různých kategorií podle různých kritérií.
Každá stanice zahrnutá v Státní síti imisního monitoringu (SSIM) má přiřazen jak typ stanic, tak typ zóny. Kromě toho má každá stanice uvedenou i tzv. charakteristiku zóny, která blíže specifikuje charakter okolí (obytná (R), obchodní (C), zemědělská (A), přírodní (N), průmyslová (I), popř. jejich kombinace). Pozaďové venkovské stanice pak jsou klasifikovány ještě podrobněji, a to např. stanice regionální (REG), která má v daném území největší reprezentativnost a reprezentuje tedy pozaďové koncentrace v daném regionu či příměstská, která leží přibližně 3-10 km od města.
Zkratky jednotlivých kategorií vychází z anglických ekvivalentů (Traffic, Background, Industrial atd.).
Klasifikace stanic se používá například při hodnocení, kdy se stanice shodného typu mohou zprůměrovat a vzájemně srovnávat.
Souhrnně se pak klasifikace jednotlivých stanic uvádí pomocí zkratek oddělených lomítky. Například B/R/N je stanice pozaďová venkovská v přírodní zóně, či T/U/RC reprezentuje stanici dopravní městskou v zóně obytné (rezidenční) a obchodní.
Reprezentativnost stanice označuje, jak daleké okolí stanice dané hodnoty přibližně reprezentují. Hodnota tedy udává poloměr kruhu, jehož střed tvoří umístění dané stanice a ve kterém lze očekávat přibližně podobnou míru znečištění (±20 %). Nejnižší reprezentativnost mají stanice dopravní, a to podél komunikace v její těsné blízkosti). Městské pozaďové stanice mají reprezentativnost přibližně 100 m až 1 km, příměstské pozaďové 1 až 5 km, regionální pozaďové 25 až 150 km.